Generátory dusíka pre pneuservis

11.12.2010, 11:18, Ľubomír Tomáš

V našej ponuke sú špecializované generátory dusíka - PARKER TyreSaver & TruckTyreSaver - Generátory dusíka pre plnenie pneumatík


PARKER TyreSaver & TruckTyreSaver - Generátory dusíka pre plnenie pneumatík

 

TyreSaver & TruckTyreSaver - Generátory dusíka pre plnenie pneumatík TyreSaver & TruckTyreSaver - Generátory dusíka pre plnenie pneumatík sú Parker membránové generátory dusíka  založené na technológii Parker duté vlákno membrána, ktorá umožňuje oddeliť vzduch na dusík a kyslík-obohatený prúd vzduchu. TyreSaver a TruckTyreSaver Generátory dusíka slúžia k tomu, aby ste mohli ľahko vyrábať dusík zo stlačeného vzduchu.

 

Generátory dusíka TyreSaver a TruckTyreSaver sú určené na plnenie pneumatiky s dusíkom čistoty 95%, postačujúcej  potrebné na udržanie stáleho tlaku v pneumatikách. Všetky  generátory pre plnenie pneumatík  sú vybavené pre pripojenie k externým zásobnikom dusíka  alebo priamo na plnenie pneumatík. Generátory majú automatické zapnutie a vypnutie v závislosti na dopyte dusíka.

Stlačený vzduchu môže byť dodávaný buď z centrálneho systému alebo z vyhradenej kompresorovej stanice. Inštalácia vyžaduje  iba upravený kvalitný stlačený vzduch, pre spoľahlivú, bezproblémovú prevádzku a prakticky žiadnu údržbu. Generátor je pripravený na prevádzku, akonáhle  stlačený vzduch z kompresora a úpravy stlačeného vzduchuj e pripojený.

Vlastnosti výrobku

TruckTyreSaver dokáže naplniť až 35  pneumatíkyza hodinu
TyreSaver možno vyplniť 25-30 pneumatík za hodinu
Žiaden dlhší čas plnenia v porovnaní so stlačeným vzduchom
Jednoduchá inštalácia
Žiadna spotreba stlačeného vzduchu, keď nie je v prevádzke
Je možné pripojiť priamo na plniacu pištol alebo do zásobníka
Vysoká kvalita stlačeného vzduchu filtrácia
 

 TyreSaver - Generátory dusíka pre plnenie pneumatík  TruckTyreSaver - Generátory dusíka pre plnenie pneumatík

 

 

Hlavné Špecifikácie

Minimálna kapacita výrobeného dusíka
Kapacita (Nm3/hr) na menovité podmienky: okolitá teplota 20°C, okolitého tlaku 1013 mbar (a)
Vstupný tlak 10 bar (g) Čistota dusíka 95%
 

 viac na www.dusik.sk

 
 

Súvisiace články

 

Generátory dusíka - N2 - najčastejšie otázky

Všetko čo ste chceli vedieť o generátoroch dusíka.

 Využíváte v svojich prevádzkach dusík pre potravinárske účely, pre balenie v ochrannej atmosfére, rezanie laserom, prípadne vysokotlaký dusík pre vstrekovanie plastických hmôt? Alebo snáď spotrebovávate dusík o vysokej čistote pri tepelnom spracování, výrobe polovodičov či pri laboratorných pracach ?

Nech požadujete plynný dusík pre akékoľvek účely, ATSK Vám ponúka zariadenia pre výrobu stlačeného dusíka - generátory dusíka .

 

Nenakupujte stlačený dusík, vyrábajte si ho!

 

 Generátory dusíka

Pokiaľ  máte obavy z rizík spojených so skladováním a používaním vysokotlakých plynových fliaš – máme pre vás bezpečnejší, spoľahlivejší a lacnejší spôsob.

 

 

 

 
« Späť


Diskusia: "Generátory dusíka pre pneuservis"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre