Inovácia so servisnou jednotkou - BEKOMAT

16.01.2014, 10:00, Ľubomír Tomáš

Nové odvádzače kondenzátu BEKOMAT 31U, 32U, 33U od BEKO TECHNOLOGIES


Bekomat 31U, Bekomat 32U, Bekomat 33U BEKOMAT 31U/32U/33U kombinuje nové riešenia a významný pokrok v technológii. Ešte viac spoľahlivosti, rýchla a bezproblémová inštalácia, údržba s minimálnou časovou náročnosťou - tieto ciele dosahuje BEKO TECHNOLOGIES s doteraz nikdy nerealizovanú konštrukciou, ktorá sa skladá iba z dvoch alebo troch častí, ktoré sa ľahko spoja.

Prístroje novej generácie sa skladajú len z dvoch častí:

1. zo servisnej jednotky, ktorá obsahuje vo svojom korozivzdornej hliníkovom bloku všetky diely, ktoré podliehajú údržbe

2. z iba jednej inštalované elektronickej riadiacej a senzorové jednotky. Obe časti sú spojené praktickým rýchloupínaním.

Táto konštrukcia umožňuje úplne nekomplikovanú výmenu všetkých údržbových a spotrebných dielov len výmenou výrobcom preskúšané servisnej jednotky. K rozpojenie a spojenie oboch častí nie je potrebné žiadne náradie - stačí jednoduchý pohyb rúk. 

BEKOMAT 31U, 32U, 33U najdete tu ...

 
 

Súvisiace články

 

Nové odvádzače kondenzátu BEKOMAT 31,32,33

Nové odvádzače kondenzátu BEKOMAT 31,32,33

Nová generácia odvádzačov kondenzátu zo stlačeného vzduchu BEKOMAT® 31/32/33 kombinuje nové riešenia a významný pokrok v technológii. Ešte väčšia spoľahlivosť, rýchle a bezproblémové inštalácie a údržba s minimálnymi požiadavkami na čas. BEKO dosahuje týchto cieľov prostredníctvom inovatívnej konštrukcie, ktorá sa skladá iba z dvoch alebo troch jednotiek s rychloupínacími spojkamy. To znamená, že nový BEKOMAT® môže byť vymenený v sekundách, bez oddelenia od systému stlačeného vzduchu.

 

 
« Späť


Diskusia: "Inovácia so servisnou jednotkou - BEKOMAT"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre