Nové odvádzače kondenzátu BEKOMAT 31,32,33

14.12.2009, 11:13, Ľubomír Tomáš

Nové odvádzače kondenzátu BEKOMAT 31,32,33

Nová generácia odvádzačov kondenzátu zo stlačeného vzduchu BEKOMAT® 31/32/33 kombinuje nové riešenia a významný pokrok v technológii. Ešte väčšia spoľahlivosť, rýchle a bezproblémové inštalácie a údržba s minimálnymi požiadavkami na čas. BEKO dosahuje týchto cieľov prostredníctvom inovatívnej konštrukcie, ktorá sa skladá iba z dvoch alebo troch jednotiek s rychloupínacími spojkamy. To znamená, že nový BEKOMAT® môže byť vymenený v sekundách, bez oddelenia od systému stlačeného vzduchu.

 


 

Zariadenia BEKOMAT tejto novej generácie sú tvorené len z dvoch modulov: servisná jednotka zložená z korózie-odolného hliníkového krytu spolu so všetkými údržbu-vyžadujúcimi zložkami,  elektronickou riadiacou jednotkou a senzorom, ktorý je nainštalovaný iba raz. Obidva moduly sú spojené cez praktické  pripojenie.

Odvádzač kondenzátu BEKOMAT 31 

 

Táto konštrukcia umožňuje nahradiť všetky časti podliehajúce opotrebovaniu alebo vyžadujúce údržbu naraz: stará servisná jednotka, je jednoducho a rýchlo odstránená a nová,  je namontovaná na miesto. Oddelenie a pripojenie dvoch modulov nevyžaduje žiadne náradie a to všetko nestojí takmer žiadny čas. 

 

 

 viac v ESHOPE Úprava stlačeného vzduchu - Odvádzače kondenzátu - BEKOMAT

 

 
 

Súvisiace články

 

NORMA ISO 8573

NORMA ISO

 

Norma ISO 8573.1

Triedy kvality stlačeného vzduchu podľa normy ISO 8573.1:2001

 

Úprava stlačeného vzduchu katalýzou - BEKOKAT®

Nové technológie majú čím ďalej vyššie požiadavky na kvalitu stlačeného vzduchu.
Niektoré priemyselné prevádzky vyžadujú stlačený vzduch bez oleja. Kým doteraz bolo nutné použiť pre tieto aplikácie bezolejové kompresory a úpravu stlačeného vzduchu s aktívným uhlím, v súčasnosti je možné použiť stlačený vzduch z kompresora so vstrekom oleja a upraviť ho techológiou katalýzy.
 
Zariadenia BEKOKAT®  - úprava stlačeného vzduchu


 

KONDENZÁT


 

Používate stlačený vzduch?
Stlačený vzduch – dôležité médium v každom podniku. Je úplne jedno, pre aký účel používate stlačený vzduch, stále se musí vyznačovať veľmi dobrou kvalitou. Ale kondenzát prítomný v Systéme stlačený vzduch vám túto kvalitu znižuje.

 
Kondenzát - pri výrobe stlačeného vzduchu kompresorom a pri jeho úprave sušičom , filtrom, odlučovačom vzniká kondenzát.

 
« Späť


Diskusia: "Nové odvádzače kondenzátu BEKOMAT 31,32,33"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre