Kompresor Black&Decker B&D CP6

Kompresor  Black&Decker B&D CP6

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

HOBBY

Hobby piestový bezolejový kompresor ORLIK OPTIMAL PRESTIGE oillessAlternatíva Black&Decker CP6

199 €

238,80 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Kompresor ORLIK OPTIMAL PRESTIGE oilless

Bezolejový kompresor

Piestové kompresory rady ORFI sú vhodné pre použitie v domácich dielňach a v menších prevádzkach, kde nie je potreba trvalej dodávky stlačeného vzduchu.

Využitie piestových kompresorov rady ORFI je vhodné napr:

v pohostinstvách, krčmách reštauráciach ( čapovanie piva), čalúnictve (pohon sponkovačiek), v servisoch elektro na krátkodobé ofukovanie nečistôt (výpočtová technika), modelárstve, písmomaliarstve pre airbrush a podobne.

Piestové kompresory ORLIK rady ORFI je možné využiť k nástreku menších plôch farbou a dofukovanie pneumatík v domácnosti.

Piestové kompresory rady ORFI jsú vybavené redukčným ventilom a tlakomerom (ORFI 105/6 oillesss má naviac odlučovač nečistôt).


Prospekt kompresorov ORLIK Extreme, Prestige, Vertical

Sací výkon (l/min): 160 l/min
Max. pretlak (bar): 8
Rozsah automat. cyklu (bar): -
Výkon motora (kW): 1,1
Elektromotor napätie (V): 230
Hmotnosť (kg): 9
Výrobca: ORLIK /CZ/

Kompresor pre PC servis

, 21.5.2010 21:42:04

Sme firma predávajúca a servisujúca PC. Tento kompresor ORLIK PRESTIGE sme používali 3 roky denne na vyfukovanie PC techniky.Asi po roku našou chybou nam spadol asi z tojmetrovej výšky. Kompresor napriek tom ze cast krytu bola na marne kusky išiel. Teraz ale uz mame dojem ze predsa nestíha. Hlučnejším sa stal po pade a rozbitom kryte. Inak mu ale nic nieje. Asi kupime taky isty kompresor. Prípadne nám poraďte aky typ kompresora kupiť.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov