Späť

Adsorpčné sušiče PARKER CDAS a OFAS - NOVINKA v oblasti systému stlačeného vzduchu

Pridané: 1.9.2018 12:35:45 Počet zobrazení: 507

01 September 2018

Úplne nová rada adsorpčných sušičov so studenou regeneráciou Parker Zander s integrovanou filtráciou je vybavená inovatívnou technológiou s novými vlastnosťami.

Adsorpčné sušiče PARKER CDAS a OFAS - NOVINKA v oblasti systému stlačeného vzduchu

Adsorpčné sušiče CDAS a OFAS - V novom ponímaníÚprava stlačeného vzduchu (adsorpčné sušiče vzduchu) pokročila: Úplne nová rada adsorpčných sušičov so studenou regeneráciou Parker Zander s integrovanou filtráciou je vybavená inovatívnou technológiou s novými vlastnosťami. Vyznačuje sa 100% garantovanou kvalitou vzduchu a pokiaľ ide o účinnosť, ponúka štandardy špičkovej svetovej úrovne. Je charakterizovaná pokročilými filtrami, ktoré využívajú najnovšiu technológiu OIL-X, pričom každý detail nových systémov CDAS (systém čistého suchého vzduchu) a OFAS (systém vzduchu bez oleja) bol starostlivo navrhnutý tak, aby zaisťoval účinná prevádzka. To znamená maximálnu produktivitu, úplne bezproblémovú prevádzku a zvýšenú hospodárnosť pre priemyselných používateľov - to všetko na základe brilantného unikátneho technického riešenia.

 

CDAS (Clean Dry Air System) - systém čistého suchého vzduchu

Systém čistého suchého vzduchu Parker Zander CDAS kombinuje sofistikovanú technológiu filtrácie OIL-X s optimalizovaným systémom sušenia a je vytvorený tak, aby dlhodobo poskytoval vysoký výkon. Kvalita vzduchu je potvrdená treťou stranou podľa normy ISO 8573-1, môžete sa teda na kvalitu svojho stlačeného vzduchu plne spoľahnúť

 

OFAS (Oil Free Air System) - systém vzduchu bez oleja

Systém OFAS kombinuje sofistikovanú technológiu filtrácie OIL-X s optimalizovaným systémom sušenia. Je vytvorený tak, aby dlhodobo poskytoval vysoký výkon. Kvalita vzduchu je potvrdená treťou stranou podľa normy ISO 8573-1, pričom ponúka pre všetky oleje klasifikáciu 0. Môžete sa teda na kvalitu svojho stlačeného vzduchu plne spoľahnúť.

ISO 8573-1 - TRIEDA čistoty vzduchu 0
Systém OFAS je overený treťou stranou (Lloyd register) a poskytuje triedu čistoty vzduchu 0 podľa ISO 8573-1, a to pokiaľ ide o obsah oleja vo vzduchu vyrábaného olejom prefíkanými, tak iz bezolejovým kompresory. Tým je zaistená a garantovaná kvalita stlačeného vzduchu v mieste spotreby u kritických aplikácií.

Systém OFAS ponúka triedu čistoty vzduchu 0 vo vzťahu k celkovému množstvo oleja, bez ohľadu na to, či stlačený vzduch produkujú kompresory s olejom alebo bezolejové. Táto klasifikácia zabezpečuje najvyššiu kvalitu vzduchu v mieste použitia pre kritické aplikácie za zlomok nákladov na špecializované bezolejové kompresory.

Energeticky úsporná technológia (EST)
EST je štandardnou výbavou všetkých modelov. Táto technológia prispôsobuje prevádzku sušiča podmienkam okolia na vstupe, tak aj požiadavkám na odber vzduchu. Vďaka tomu sa znižujú nároky na údržbu a významne klesajú náklady na energiu, pričom táto úspora často dosahuje až 85%.

Identifikácia zapnutia el. prúdu a signalizácia poruchy
Servisné indikátory sušiča a filtra
Zobrazenie tlakového rosného bodu
Ochranné relé: výstraha týkajúce sa elektrického prúdu a rosného bodu a poruchy snímača
4-20 mA - vzdialený prenos hodnoty rosného bodu

ZÁKLADNÉ PARAMETRE

  • Displej ako rozhranie - Veľká obrazovka ponúka v reálnom čase veľké množstvo zrozumiteľných a užitočných informácií.
  • Desikant s vysokou pevnosťou - Vložky sa sušidlom sú plnené postupom snowstorm filling, majú päťročnú životnosť, zaisťujú stály proces sušenia, regeneráciu a rosný bod.
  • integrované filtre - Nový rad filtrov OIL-X je vytvorená tak, aby poskytovala výkon zodpovedajúci norme ISO 8573-1 s veľmi nízkou tlakovou stratou.
  • Skrutkovacie horné veko - Veko so závitom umožňuje priamu výmenu patrón s desikantom.
  • Regenerácia - Regeneračné vzduch možno ľahko nastaviť na minimálny prevádzkový tlak bez nutnosti používať špeciálne nástroje.
  • Kolóny chránené proti korózii -Záruka 10 rokov zaisťujúci dlhú prevádzkovú životnosť.
  • Plnoprietokový rozvod vzduchu - Optimalizované riadenie prietoku vzduchu zaisťuje zníženie tlakových strát.
  • Systém plnoprůtokových ventilov - Ventily s nízkou tlakovou stratou as minimálnym spätným tlakom. Vďaka robustnej konštrukcii je predĺžený interval medzi servisnými zásahmi.
  • Nosný rám -Nosný rám je prispôsobený pre paletové vozíky, čo umožňuje jednoduchú a časovo nenáročnú inštaláciu zariadení.

 Viac informácii na strankach PARKER

 

Pandemické opatrenia

Firma ATSK je uzavretá do odvolania. Je nariadená práca z domu - HomeOffice. 

Kontaktujte nás mailom. Objednávky budú vybavované priebežne!

Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov