O nás

ATSK - stlačený vzduch

ATSK - stlačený vzduch

Firma ATSK sa zaoberá od roku 1995 dodávkami zariadení pre výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Na Slovensku zastupujeme amerického výrobcu kompresorov SULLAIR. Na strednom a východnom Slovensku zastupujeme českého výrobcu kompresorov a zariadení na úpravu stlačeného vzduchu ORLIK.

 

 Distribuujeme aj kompresory od iných výrobcov ALMIG, ALUP, ČKD, DALGAKIRAN, SCHNEIDER, ATMOS, ATLAS COPCO, LuToS, FirstAir, SAUER,.... Dodávame kompresory piestové, skrutkové, turbokompresory, kompresory nízko, stredno aj vysokotlaké. Kompresory určené pre domácnosť a domácich majstrov až po kompresorové stanice s kompresormi na 10.000m3/h dodávané na kľúč. Kompresory mazané olejom aj kompresory bezmazné. Dodávame kompresory stacionárne, prenosné, mobilné. Staviame prenosné kompresorové stanice. Na základe špeciálnych požiadaviek našich zákazníkov predávame špeciálne kompresory do sterilného prostredia, kompresory do veľmi znečisteného prostredia, kompresory do nebezpečného prostredia. 

 

Pri úprave stlačeného vzduchu zastupujeme niekoľko renomovaných firiem PARKER - HIROSS, ZANDER, Domnick Hunter, Hankison, MTA , OMI, BEKO, ORLIK, DONALDSON / , pri dodávkach pneumatických prvkov spolupracujeme s firmami ako Branson Ultrasonics, ASCO, Emerson, SMC, Parker, Bosch Rexroth, Norgren, Manesmann, Vickers.V priemyselnom chladení zas Domnick Hunter, HIROSS, MTA, YORK, CARRIER, ...

ATSK - Stlačený vzduch

 

ATSK - stlačený vzduch - sa neobmedzuje iba na vyprojektovanie, dodávku a montáž kompresorovej stanice, pneumatického systému, priemyselného chladenia ale zaoberá sa celým životným cyklom akýchkoľvek zariadení na výrobu a využitie stlačeného vzduchu. Od myšlienky cez uvedený projekt, dodávku, montáž a servis po celú dobu životnosti až po následnú ekologickú likvidáciu akýchkoľvek zariadení po skončenie ich životnosti alebo morálnym zastaraním. Samozrejme s následným návrhom nového zariadenia s ohľadom na najnovší stav vedy a techniky v danom období.

 

Pracovníci ATSK sú pripravení poskytnúť široké spektrum poradenských a konzultačných služieb v obore kompresorovej techniky.  pneumatických systémov, priemyselného chladenia.

 Samostatnou činnosťou firmy ATSK je výroba a montáž zariadení súvisiacich s kompresormi, stlačeným vzduchom a priemyselným chladením. Výstavba samostatných vonkajších a vnútorných protihlukových krytov, rozvodov stlačeného vzduchu, vzduchotechniky, pneudopravy a pneupohonov, dodávky a oživovanie riadiacich systémov pre kompresorové stanice. 


  

ATSK - Stlačený vzduch

ATSK so svojimi odborníkmi zabezpečuje dodávku kompresorovej stanice od začiatku t.j. od vypracovania analýzy systému stlačený vzduch - štúdie, reálne meranie spotreby stlačeného vzduchu a vypracovanie projektu, schválenie a odborným porovnaním a výberom typu a značky kompresora, a zabezpečenie financovania, cez stavebný dozor a výstavbu kompresorovej stanice, montáž elektrorozvodov, rozvodov vzduchu a vody, vzduchotechniky, uvedenie do prevádzky, zaškolenia obsluhy až po záručný 24 hodinový servis, dodávky náhradných a spotrebných dielov.

 

Dodávame nielen kompresory /piestové, skrutkové, skrutkové bezolejové, turbokompresory, lamelové/ a Rootsove dúchadlá, ale i všetky komponenty systému stlačeného vzduchu ako sú : dochladzovače, vzdušníky, sušičky, filtre, odvádzače kondenzátu, separátory olej - voda, atď.

 

Pre Vaše potreby sme schopný zaistiť kvalitu vzduchu podľa ISO 8573,1 až do triedy 1.1.1 (vzduch pre dýchanie, potravinársky priemysel, výrobu liečiv, atď.).

Môžeme Vám tiež ponúknuť vypracovanie štúdie spotreby stlačeného vzduchu, vrátane premerania skutočnej spotreby vo Vašom závode. Štúdia je doplnená návrhom riešenia Vašej terajšej kompresorovej stanice.
 

V rámci komplexnosti našich služieb vykonávame záručný a pozáručný servis všetkých nami dodávaných zariadení ich montáž, pripojenie, revízie, generálne opravy.

Vykonávame montáž rozvodov tlakového vzduchu a vody na báze kovov zváraných, lepených alebo montovaných plastov. Máme technológiu na čistenie starého potrubia stlačeného vzduchu.


Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z mnohých priemyselných odvetví, trvalo spolupracujeme s množstvom inžinierskych a dodávateľských firiem pracujúcich v oblasti hutníckeho, strojárskeho, textilného priemyslu, chemického a procesného inžinierstva. Veríme preto, že budeme dobrými partnermi i Vašej spoločnosti. S Vašimi požiadavkami a problémami z oblasti kompresorových staníc a úpravy vzduchu sa prosím obracajte priamo na firmu ATSK v Košiciach. Naši špecialisti sú pripravení spolupracovať s Vami pri riešení Vašich konkrétnych aplikácii.
 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami a s Vašou firmou.
 

Aktuálna ponuka produktov na www.kompresory-info.sk :

FAQ

Hľadanie vo FAQ

Ospravedlňujeme sa, žiadne FAQ nebolo nájdené.

Rýchly kontakt

 

 

 

 

 


POČASIE


KOŠICE

Click for Košice, Slovakia Forecast

BRATISLAVA
Click for Bratislava, Slovakia Forecast 

BANSKÁ BYSTRICA - SLIAČ

 Click for Sliač, Slovakia Forecast

 

Poprad Click for Poprad, Slovakia Forecast
Zvolen  
Nitra Click for Nitra, Slovakia Forecast
Žilina Click for Žilina, Slovakia Forecast
Lučenec Click for Lučenec, Slovakia Forecast
Trnava Click for Jaslovské Bohunice, Slovakia Forecast
Trenčín Click for Trenčín, Slovakia Forecast
Martin  
Liptovský Mikuláš  
Prešov Click for Prešov, Slovakia Forecast
Rožňava  

Žiar nad Hronom

 

 


 

 


 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov