Späť

Hlučnosť kompresora

Pridané: 8.1.2018 17:00:20 Počet zobrazení: 5267

08 Január 2018

Hlučnosť kompresora závisí od typu kompresora, od jeho veľkosti, od jeho vybavenia protihlukovým príslušenstvom. Aký je rozdiel medzi hlučnosťou kompresora skrutkového a kompresora piestového, čo sú dva typy najpoužívanejších kompresorov.

hlučnosť kompresora

 

Pre porovnanie hlučnosti kompresorov piestových a skrutkových si pozrite názorný obrázok od Worthington Creyssensac, kde porovnáva hlučnosť svojej rady skrutkových kompresorov s protihlukovým krytom. Väčšina kvalitných skrutkových kompresorov, v prevední s protihlukovým krytom, do výkonnosti 11 kW má hladinu hlučnosti okolo 60 dB(A). To zodpovedá hladine hluku pri rozhovore dvoch ľudí. Hladina hluku kompresorov piestových, vo väčšine prípadov bez protihlukových krytov, sa pohybuje nad 80 dB(A).


Hlučnosť skrutkového kompresora porovnaná s hlučnosťou kompresora piestového


Firma ATSK bude uzavretá od 16.3.2020 do odvolania. Je nariadená práca z domu - HomeOffice. Kontaktujte nás mailom. Objednávky budú vybavované po odvolaní mimoriadnych opatrení!

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov