Späť

Inovácia so servisnou jednotkou - BEKOMAT

Pridané: 8.1.2018 17:00:21 Počet zobrazení: 2499

08 Január 2018

Nové odvádzače kondenzátu BEKOMAT 31U, 32U, 33U od BEKO TECHNOLOGIES

Bekomat 31U, Bekomat 32U, Bekomat 33U BEKOMAT 31U/32U/33U kombinuje nové riešenia a významný pokrok v technológii. Ešte viac spoľahlivosti, rýchla a bezproblémová inštalácia, údržba s minimálnou časovou náročnosťou - tieto ciele dosahuje BEKO TECHNOLOGIES s doteraz nikdy nerealizovanú konštrukciou, ktorá sa skladá iba z dvoch alebo troch častí, ktoré sa ľahko spoja.

Prístroje novej generácie sa skladajú len z dvoch častí:

1. zo servisnej jednotky, ktorá obsahuje vo svojom korozivzdornej hliníkovom bloku všetky diely, ktoré podliehajú údržbe

2. z iba jednej inštalované elektronickej riadiacej a senzorové jednotky. Obe časti sú spojené praktickým rýchloupínaním.

Táto konštrukcia umožňuje úplne nekomplikovanú výmenu všetkých údržbových a spotrebných dielov len výmenou výrobcom preskúšané servisnej jednotky. K rozpojenie a spojenie oboch častí nie je potrebné žiadne náradie - stačí jednoduchý pohyb rúk. 

BEKOMAT 31U, 32U, 33U najdete tu ...

Pandemické opatrenia

Firma ATSK je uzavretá do odvolania. Je nariadená práca z domu - HomeOffice. 

Kontaktujte nás mailom. Objednávky budú vybavované priebežne!

Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov