Späť

Nové odvádzače kondenzátu BEKOMAT 31,32,33

Pridané: 8.1.2018 17:00:21 Počet zobrazení: 3361

08 Január 2018

Nové odvádzače kondenzátu BEKOMAT 31,32,33

Nová generácia odvádzačov kondenzátu zo stlačeného vzduchu BEKOMAT® 31/32/33 kombinuje nové riešenia a významný pokrok v technológii. Ešte väčšia spoľahlivosť, rýchle a bezproblémové inštalácie a údržba s minimálnymi požiadavkami na čas. BEKO dosahuje týchto cieľov prostredníctvom inovatívnej konštrukcie, ktorá sa skladá iba z dvoch alebo troch jednotiek s rychloupínacími spojkamy. To znamená, že nový BEKOMAT® môže byť vymenený v sekundách, bez oddelenia od systému stlačeného vzduchu.

 

 

Zariadenia BEKOMAT tejto novej generácie sú tvorené len z dvoch modulov: servisná jednotka zložená z korózie-odolného hliníkového krytu spolu so všetkými údržbu-vyžadujúcimi zložkami,  elektronickou riadiacou jednotkou a senzorom, ktorý je nainštalovaný iba raz. Obidva moduly sú spojené cez praktické  pripojenie.

Odvádzač kondenzátu BEKOMAT 31 

 

Táto konštrukcia umožňuje nahradiť všetky časti podliehajúce opotrebovaniu alebo vyžadujúce údržbu naraz: stará servisná jednotka, je jednoducho a rýchlo odstránená a nová,  je namontovaná na miesto. Oddelenie a pripojenie dvoch modulov nevyžaduje žiadne náradie a to všetko nestojí takmer žiadny čas. 

 

 

 viac v ESHOPE Úprava stlačeného vzduchu - Odvádzače kondenzátu - BEKOMAT

 

Pandemické opatrenia

Firma ATSK je uzavretá do odvolania. Je nariadená práca z domu - HomeOffice. 

Kontaktujte nás mailom. Objednávky budú vybavované priebežne!

Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov