Späť

ALMIG nové kondenzačné sušiče

Pridané: 7.7.2021 10:37:40 Počet zobrazení: 27

07 Júl 2021

Rad kondenzačných sušičov ALMIG ALM-RD. Kondenzačný sušič slúži pre odstránenie vlhkosti zo stlačeného vzduchu na tlakový rosný bod +3°C

ALMIG nové kondenzačné sušiče

 Použitie čistého a suchého vzduchu je mimoriadne dôležité pre všetky typy aplikácií poháňaných stlačeným vzduchom. Vlhkosť alebo nečistoty v stlačenom vzduchu môžu viesť k poruchám systému. Tieto komplikácie znižujú produktivitu a môžu mať vplyv na kvalitu konečných výrobkov. Takže nerobte kompromisy a vyberte si rad chladiacich sušičiek ALMIG ALM-RD.

Výhody:

Kondenzačné sušičky ALM-RD už obsahujú predfilter a dodatočný filter (až do ALM-RD 6220), aby bolo možné kompletné ošetrenie pokryť na čo najmenšom mieste. Potrebná výmena filtra je indikovaná priamo na displeji.
Minimalizovaný pokles tlaku vedie k okamžitej úspore energie.
Rýchle spustenie a doba odozvy zabezpečujú rýchle dosiahnutie požadovanej kvality vzduchu.
Každá sušička je špeciálne navrhnutá podľa svojho prietoku so správnymi komponentmi, aby bola zaistená najnižšia spotreba energie.
Vysoko účinné chladivo R134a je štandardom pre všetky modely.
Najmodernejšia konštrukcia výmenníka tepla ponúka najvyššiu úsporu nákladov v priemysle.

Chladiaci okruh a izolácia série ALM-RD
ALMiG používajú v sušičkách iba ekologický chladiaci plyn R134a. R134a má vynikajúce termodynamické vlastnosti a v porovnaní s inými chladivami ho možno prevádzkovať pri veľmi nízkom tlaku. To následne zvyšuje životnosť kompresora chladiva.

Chladiace sušičky ALMiG ponúkajú v rámci svojho prevádzkového rozsahu rosný bod s konštantným tlakom. To umožňuje použitie najmodernejších chladiacich technológií pri výrobe sušičiek.

Rad kondenzačných sušičov ALMIG ALM-RD

Prospekt ALMiG Compressed air Treatment - Úprava stlačeného vzduchu gb.pdf

Pandemické opatrenia

Firma ATSK je uzavretá do odvolania. Je nariadená práca z domu - HomeOffice. 

Kontaktujte nás mailom. Objednávky budú vybavované priebežne!

Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov