Späť

Kupujeme kompresor 3. Cena kompresora a náklady.

Pridané: 8.1.2018 17:00:21 Počet zobrazení: 15054

08 Január 2018

Potrebujete kúpiť kompresor? Tak toto je návod ako postupovať pri kúpe kompresora. Čo všetko musíte zobrať do úvahy, aby ste sa správne rozhodli? Časť 3: Cena kompresora a náklady.

Kupujeme kompresor 3. Cena kompresora a náklady.

 Samozrejme množstvo, peňazí ktoré za kompresor môžete minúť závisí od Vašej momentálnej finančnej situácie.  Ale existuje pár bodov, ktoré si je dobre zapamätať si.

Prvý, neskúšajte ušetriť každú korunu (dnes už teda euro), ktorú môžete. Najlacnejšie kompresory – hypermarkety dnes majú akciové ponuky za 150€ – nie sú stavené pre obchodné použitie. My ich neodporúčame pre čokoľvek iné než pre hobby použitie.

Preto piestové kompresory podľa miesta použitia zvyčajne delíme na: 

 

Takže by ste sa mali uistiť, že kompresor, ktorý kupujete je správny z hľadiska, kde a za akým účelom ho budete používať. Kompresor si kupujete na roky používania a preto by ste sa pri rozhodvaní nemali unáhliť.
 

Nadmerne nemíňajte,  hoci je pravda, že v 2 časti : Zvoľme správnu veľkosť kompresora, sme hovorili o  miere bezpečnosti pri kúpe väčšieho kompresora. Kupovať kompresor s väčším výkonom ako momentálne potrebujete  je dobrý nápad, ale preháňanie je na škodu ( Verím, že ušetrené peniaze miniete u nás na nejaké pneumatické náradie, úpravu stlačeného vzduchu, vzdušník.

Pandemické opatrenia

Firma ATSK je uzavretá do odvolania. Je nariadená práca z domu - HomeOffice. 

Kontaktujte nás mailom. Objednávky budú vybavované priebežne!

Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov