Monitoring

Monitoring - diaľkové sledovanie hlavných parametrov vo vzdialenej kompresorovej stanici

Monitoring a diaľkové riadenie kompresorov

Monitoring - diaľkové sledovanie hlavných parametrov vo vzdialenej kompresorovej stanici, stanici úprava stlačeného vzduchu, stanica chladenia.

Skontrolujete všetky parametre vášho systému stlačený vzduch, zatiaľ čo sťahujete emaily. Počítač, internetový prehliadač, a internetové pripojenie je všetko čo potrebujete k okamžitej kontrole vášho systému stlačený vzduch nech ste hocikde vo fabrike, doma, na služobnej ceste, či na dovolenke v zahraničí. Môžete kontrolovať stav kompresora, motohodiny, vyťaženie, stav separátora, olejových a vzduchových filtrov stav oleja, kontrolovať tlak a teplotu, kontrolovať spotrebu stlačeného vzduchu, tlak v rozvodoch, prácu sušičiek, tlakový rosný bod, stav filtrov stlačeného vzduchu, vyťaženosť chladičov, teploty chladiacej vody, prevádzku generátorv dusíka, kyslíka ...

 

Monitorovanie hlavných parametrov kompresora, sušiča, chladiča, generátora, s možnosťou odstránenia porúch, zmenou nastavených parametrov ...

 

kompresor ORLIK manager

 

Na vzdialenom počítači je možné sledovať všetky hlavné parametre /teploty, tlaky... / kompresora aktuálne, zaznamenané. Zobraziť hodnoty do graficky podoby je otázka kliknutia myšou. Pozrieť si históriu porúch vedie k zabráneniu väčšieho poškodeniu kompresora.

 

Kompresor je možné z daiľkového PC riadiť. Je možné po zadaní platného hesla meniť parametre, servisné parametre tak ako keby servisný technik stal priamo pri kompresore. V prípade odstránenia poruchy možný reštart kompresora.

 

 


Ak dôjde k zastaveniu kompresora alebo iného monitorovaného zariadenia z dôvodu poruchy na zariadení, na vzdialenom monitorovacom PC / vo velíne, riadiacom stredisku, servisnom stredisku/  sa spustí upozornenie a obsluha sa dozvie o probléme skôr ako sa zastavia stroje závislé na danom zariadení. Servisné stredisko má okamžitú informáciu a okamžite môže reagovať.

Vačšina porúch na špičkových zariadeniach je spôsobená zanedbanou obsluhou /nedostatok oleja, zanesené filtre, separátorov .../. Včasné odstránenie  a správne diagnostikovanie poruchy kompresora zabráni stratám vo výrobe, výpadkom produkcie,  ale aj zabráni väčšiemu poškodeniu kompresora.

Systém monitoring SULLAIR - eConnect™

Vy potrebujete a očakávate nástroj na moderné sledovanie Vášho systému stlačený vzduch. Náš System Management tieto riešenia dodáva. eConnect™  systém monitoring - monitorovanie systému stlačený vzduch
 

Surfujte  vo  vašom systém stlačený vzduch, v kompresore, sušičke, generátoroch atď. odkiaľkoľvek na svete. S eConnect™ to je tak jednoduché ako prehľadávanie webu a  lacné ako základný mesačný servis pre mobilný telefón. 

 Monitorujte, menežujte …šetrite peniaze. eConnect™ je  pomôcka pre údržbu systému stlačený vzduch a jeho optimalizáciu. Určite diagnózu poruchy pre každý kompresor na vašom poschodí, či ste mimo pracoviska, či idete po ulici alebo ste  v centre mesta. Zmenšite nečakaný prestoj a ušetrite peniaze - eConnect™  sa tak môže zaplatiť len za jeden rok.


Potrebujete stiahnúť e-mail? Potom skontrolujte konštantné parametre vášho systému stlačený vzduch, zatiaľ čo sťahujete emaily. Počítač, internetový prehliadač a ethernetové pripojenie je váš lístok k riadeniu vášho systému stlačený vzduch vzdialene. Verte tomu.

 

Nechajte nás hovoriť technicky. eConnect™ je procesor s vsadeným firemným softvérom schopným pripojiť  všetky zariadenia systému stlačený vzduch Sullair vybavené Supervisor Controller™ / kompresory, sušičky adsorbčné, sušičky kondenzačné .../ a meniť ich parametre cez ethernetové pripojenie tam,  kde  miestna počítačová sieť (LAN) a Internet sú k dispozícii.

 Skontrolujte stav oleja v kompresore, separátor alebo filter.  Obdržte výstrahu pri kritických parametroch. S vaším heslom v systéme eConnect™ vy môžete meniť nastavenia a vidieť položky ako napríklad tlaky, teploty, hodiny a výstupné stavy.

 

 

Výhody

  • Vidíte až 16 kompresorov naraz
  • Vidíte celý stav systému na prvý pohľad
  • Monitorujte stav vášho celého systému stlačený vzduch odkiaľkoľvek
  • Dostávate výstrahy na základe závady alebo stavu mimo rozsahu
  • Dostávate mesačné systémové využitie 
  • Nepotrebujete źiadny špeciálny softvér  - iba internetový prehliadač

 

prospekt eConnect™

 

Rýchly kontakt

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov