ORLIK 1JSK50

Náhradné diely na piestový kompresor ORLIK 1 JSK 50

1R EK 4 (2)
Hrdlo DN8 L
Prsten DN8
Matice DN8
Dochlazovač
Šroub M8x70
Podložka 8,4
Podložka 4,3
Podložka 6
Hlava úplná
Kříž
Těsnění hlavy I. a II.
Víčko sacího filtru
Vložka
Koncentrický ventil 12.068/8K
Kroužek 55x2
Těsnění válce
Těsnění válce
Válec
Kroužek 16x20
Šroub M4x16 B
Šroub M6x20
Šroub M6x25
T-kus 2 M16x1,5 x M12x1,5-I. x M10
Tlaková pojistka
Výdech
Matice M16x1,5
Výustka D12x8,8
Zátka M16x1,5
Držák III.
Mano 111.12.063 0-16 Bar
Skříň
Olejoznak

PK 50x2 1/5 BO
PK 50x2 1/5 BO
PK 50x4 1/5 BO
Píst 50 typ 5011
Klikový kotouč
Podložka 8
Podložka II.
Šroub M8x40
Kroužek 14
Kroužek 18
Kroužek 6x2
Ojniční komplet
Podložka IV.
Gufero 25x40x7
Pouzdro
Šroub M6x25
Podložka 6,4
Ložisko 6304Z
Kroužek
Kroužek 52
Kroužek 160x3
Šroub M8x25
Držák I.
Držák II.
Podložka 8,4
Matice M8
Šroub M5x20
Příchytka
Ložiskové víko II.
Držák krytu
Šroub M6x25
Kleština
Sací mříž úprava
Matice KM6
Ventilátor
Kryt
Šroub M5x6
Podložka 5,3
Sací mříž
Šroub M4x16
4BP80-4 0,75kW IM1282
Mazací nůž
Šroub M6x25

Sada těsnění JSK-R
Odlehčovací zařízení
Olej -1Litr

 

www.kompresory-info.sk

Rýchly kontakt

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov