ORLIK 2JSK75

Náhradné diely na piestový kompresor ORLIK 2 JSK 75

Zoznam ND pre kompresor 2 JSK 75 - 2

Vrchní díl kapoty
Šroub M5x8
Šroub M10x190
Šroub M5x10
Šroub M8x18
Šroub M8x20
Šroub M12x35
Šroub
Šroub M10x1x65
Šroub M8x12
Podložka 5,3
Podložka 17
Podložka 8,4
Podložka 13
Podložka 10,5 - úprava
Podložka 13
Podložka
Přední díl kapoty s krytem
Obruba krytu ventilátoru
Zadní díl kapoty
Matice M 10
Matice M16x1,5
Matice M12x1,5
Matice M10x1
Matice M8
Podložka 10,5
Kl. řemen 10x800 LA AVX
Konzole ventilátoru
Ventilátor
Kompletní hlava
Koncentrický ventil 12.082/2-K
Válec 75
Těsnění hlavy I. a II.
Těsnění pod ventil
Těsnění
Těsnění dochlazovače
Gum. kroužek 47x37x3
Matice M5
Podložka 5,3
Sací filtr
Filtr. vložka B2 SE
PK 75x2,5 1/5 BO
PK 75x4 s EXP.
Píst 75 C.7522
Pístní čep 20x60
Kroužek 20 - R
Ojnice
Oj. pánev 6016 03
Dochlazovač II
Kliková skříň
Klikový hřídel II
Pero 8x7x22
Pero 12x8x36
Spojka 1527
Setrvačník
Sací potrubí II
Šroub M8x20
Podložka 8,4
Podložka 10
Unašeč III VD

Šroub 4
Šroub M6x16
Šroub M5x40
Šroub M6x12
Šroub M8x18
Šroub M8x16
Podložka 6
Podložka 5,3
Podložka 6,4
Podložka 8,4
Matice M6
Matice M16x1,5
Pružina A 160
Pružina
Kroužek R
Kroužek 10x14
Kroužek 25
Kroužek 16x2
Kroužek 10x2
Kroužek 16x20
Odlehčovací trubička
Kolík 3x30
Kolík 5x16
Dutý šroub
Opěra
Kryt náhonu vent.
Nosná část řemenice
Disk
Závaží 4N-1419
Boční víko levé
Boční víko s návarkem
Víko
Ložiskové víko
Těsnění nalévacího hrdla
Těsnění
Těsnění ložiskového víka
Gufero 40x62x12
Ložisko 6309
Zátka M16x1,5
Měřič oleje
Nalévací hrdlo
Kliková skříň
Kulička 6,35
Výdech
Těsnění bočního víka II

Sada těsnění 1JSK-75
Odlehčovací zařízení
Olej pre piestové kompresory ORLIK -1Litr

 

 

www.kompresory-info.sk

Rýchly kontakt

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov