ORLIK 3JSK75

Náhradné diely pre kompresory ORLIK Original 3 JSK 75

Zoznam náhradných dielov pre kompresory ORLIK Original 3 JSK 75

Kryt náhonu vent.
Matice M16x1,5
Kolík 3x30
Kolík 5x16
Kulička 6,35
Dutý šroub
Šroub 4
Šroub M5x40
Šroub M6x16
Šroub M8x16
Šroub M8x18
Kroužek 10x14
Kroužek 16x2
Kroužek 16x20
Kroužek R
Podložka 5,3
Podložka 6,4
Podložka 8,4
Kroužek 10x2
Odlehčovací trubička
Pružina
Pružina A 160
Matice M6
Disk
Nosná část řemenice
Opěra
Závaží 4N-1419
Výdech
Těsnění
Těsnění ložiskového víka
Těsnění nalévacího hrdla
Nalévací hrdlo
Kliková skříň
Ložisko 6309
Gufero 40x62x12
Boční víko
Kroužek 25
Šroub M6x12
Víko
Zátka M16x1,5
Těsnění bočního víka
Ložiskové víko
Měřič oleje
Boční víko s návarkem
Podložka 6

Vrchní díl kapoty s příchyt.
Šroub
Šroub M10x190
Šroub M5x10
Šroub M8x18
Obruba krytu ventilátoru
Kl. řemen 10x800 LA AVX
Konzole ventilátoru
Ventilátor
Podložka 8,4
Podložka 17
Podložka 10,5
Podložka 5,3
Podložka 5,3
Matice M10x1
Matice M12x1,5
Matice M16x1,5
Matice M8
Přední díl kapoty s krytem
Zadní díl kapoty
Matice M 10
Kompletní hlava
Těsnění hlavy I. a II.
Těsnění pod ventil
Těsnění
Těsnění dochlazovače
Matice M5
Sací potrubí III
Sací filtr
Filtr. vložka B2 SE
Gum. kroužek 47x37x3
Pero 8x7x22
Pero 12x8x36
Šroub M8x20
Šroub M12x35
Šroub M10x1x65
Dochlazovač III.
Klikový hřídel III
Koncentrický ventil 12.082/2-K
Válec 75
Pístní čep 20x60
Píst 75 C.7522
PK 75x2,5 1/5 BO
PK 75x4 s EXP.
Ojnice
Oj. pánev 6016 03
Kroužek 20 - R
Podložka 10,5 - úprava
Spojka 1527
Podložka
Podložka 13
Podložka 13
Kliková skříň
1R 3 JSK 75 (2)
Šroub M8x12
Šroub M8x20
Podložka 8,4
Podložka 10
Unašeč III VD
Setrvačník 50

Sada těsnění 3JSK-75
Odlehčovací zařízení
Olej 1Litr

 

www.kompresory-info.sk
 

Rýchly kontakt

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov