ORLIK 1JSK75

Náhradné diely pre kompresory ORLIK Original 1 JSK 75

Zoznam ND na 1JSK75-2

1R 1 JSK 75-2 (2)
Vrchní díl kapoty s příchyt.
Šroub M5x8
Podložka 5,3
Přední díl kapoty s krytem
Zadní díl kapoty
Matice M 10
Podložka 10,5
Obruba krytu ventilátoru
Šroub M10x190
Šroub M5x10
Podložka 17
Kl. řemen 10x800 LA AVX
Ventilátor
Konzole ventilátoru
Šroub M8x18
Podložka 8,4
Kompletní hlava
Těsnění hlavy I. a II.
Těsnění pod ventil
Těsnění
Těsnění dochlazovače
Sací potrubí I
Koncentrický ventil 12.082/2-K
Válec 75
Matice M16x1,5
Matice M8
Šroub M8x20
Dochlazovač I
Klikový hřídel I
Pero 8x7x22
Pero 12x8x36
Matice M5
Podložka 5,3
Gum. kroužek 47x37x3
Kroužek 20 - R
Sací filtr
Filtr. vložka B2 SE
PK 75x2,5 1/5 BO
PK 75x4 s EXP.
Píst 75 C.7522
Pístní čep 20x60
Ojnice
Oj. pánev 6016 03
Setrvačník kompletní
Podložka 13
Podložka 13
Podložka
Šroub M12x35
Spojka 1527
Matice M10x1
Unašeč
Šroub M8x12
Šroub M10x1x65
Setrvačník
Šroub
Podložka 10,5 - úprava
Matice M12x1,5
Podložka 8,4
Šroub M8x20
Podložka 10

Disk
Závaží 4N-1419
Nosná část řemenice
Pružina
Podložka 6,4
Kroužek
Šroub M6x16
Šroub M5x40
Šroub 4
Šroub M8x18
Šroub M6x12
Šroub M8x16
Šroub M8x25
Podložka 6
Podložka 5,3
Podložka 8,4
Podložka 8
Matice M6
Matice M16x1,5
Kolík 5x16
Kolík 3x30
Kroužek 25 R
Kroužek 10x14
Opěra
Pružina A 160
Odlehčovací trubička
Dutý šroub
Kulička 6,35
Kryt náhonu vent.
Kroužek 16x2
Výdech
Nalévací hrdlo
Podložka 8,4
Gufero 40x62x12
Ložisko 6309
Víko
Těsnění
Těsnění nalévacího hrdla
Těsnění ložiskového víka
Těsnění kl. skříně
Ložiskové víko
Měřič oleje
Kroužek 10x2
Kliková skříň
Základní deska

Sada těsnění 1JSK-75
Odlehčovací zařízení
Olej pre piestové kompresory ORLIK -1Litr

www.kompresory-info.sk

Rýchly kontakt

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov - Zásady Ochrany osobných údajov